We are a leading Manufacturer of 4 shelves double sided display rack from Indore, India.
₹ 6120 / Piece Get Latest Price
| Length | 900 mm (3 ft) |
| Height | 1500 mm (5 ft) |
| Load Capacity per Shelf | 80 kg |
| Number of Shelves (per side) | 4 Shelves |
| Base Shelf Depth | 450 mm (18 inch) |
| Back Panel Type | Plain Panel |
| Material | Mild Steel |
| Finish | Powder Coated |
| Colour | Off-White |
Minimum order quantity: 10 Piece
Deepesh Lodha (CEO)
Aadarsh Steel Works
43/3, Malharganj, Chippa Bakhal
Indore - 452002, Madhya Pradesh, India