Our range of products include 4 shelves utensils display rack.
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Rack Type | Freestanding Unit |
| Material | Mild Steel (MS) |
| Height | 2100 mm (7 ft) |
| Length | 900 mm (3 ft) |
| Number of Shelves | 4 Shelves |
| Base Shelf Depth | 18 in (450 mm) |
| Load Capacity per Shelf | Medium Duty |
| Shelf Depth | 450 mm (18 in) |
| Back Panel Type | Plain Panel |
| Finish | Powder Coated |
Minimum order quantity: 10 Piece
We are engaged in offering 4 Shelves Utensils Display Rack to our clients. Our entire range of products is widely appreciated for its quality, durability, and finish. our products are customizable as per the specific requirements of our clients.
Deepesh Lodha (CEO)
Aadarsh Steel Works
43/3, Malharganj, Chippa Bakhal
Indore - 452002, Madhya Pradesh, India